Logo Porodního domu U čápa
Porodní dům U čápa, o.p.s.
nestátní nezisková organizace založená ve formě obecně prospěšné společnosti, která
usiluje o návrat přirozených porodů do českého porodnictví
 

Ohlasy účastníků konference

 

A. České účastnice

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za úžasnou konferenci „V porodnici jako doma”. Konala se v krásném a příjemném prostředí a bylo skvělé se potkat s tolika nadšenými, vzdělanými a pro přirozené porody zapálenými lidmi. Moc mě to tam pozitivně nabilo. Mnohdy si říkám, že jsme opravdu nezvolili jednoduchou cestu, ale když jsem slyšela, že i v jiných porodnicích se potýkají s tím samým a přesto pokračují a jsou na to hrdí, tak mě to hodně povzbudilo. Jsem ráda, že jsou lidé jako jste Vy, kteří přes všechny překážky pokračují ve svém úsilí něco změnit k lepšímu a posunout dál a umožní ostatním se s Vámi na tom podílet. Přeji Vám hodně sil do dalších projektů, krásné Vánoce a hodně zdraví, štěstí, rodinné i pracovní pohody v celé novém roce.!

Konference byla fajn... Potřebujeme se vzdělávat a vidět a takto spolu být!

Konference byla pro mne velmi zajímavá a doufám, že příště se zúčastním už i s některými kolegy.

Moc vám děkuji a fandím vaší práci. Jsem za vaše kurzy se zahraničními lektorkami moc vděčná. Z konference mám jen ty nejlepší pocity!

Chtěla bych vám poděkovat za tak nádhernou zkušenost, kterou jsem získala účastí na vaší konferenci!

Moc chci poděkovat za příležitost být na konferenci v Porodnici jako doma. Jsem toho doslova plná a spoustu věcí mohu teď zúročit na mém porodním sále.

Děkuji moc za pozvání a oceňuji přátelskou atmosféru konference!

Velmi bych vám chtěla poděkovat za konferenci V porodnici jako doma. Byla úžasná! Muselo dát velkou práci vše zkoordinovat a zařídit. Pro nás ostatní porodní asistentky to byla jedinečná příležitost získat informace především od zahraničních lektorů. Osobně jsem navštívila workshopy Porod do vody a také Barbaru Kosfeld. Bylo to na vysoké úrovni!

Moc děkuju za vaši práci, kterou jste do zorganizování konference dali. Byla to velmi užitečná akce, jak co se týče informací, tak i možnosti potkat se „naživo” s porodními asistentkami a se zástupci a zástupkyněmi porodnic. Velké díky také za možnost zúčastnit se konference pro bono!

Zúčastnila som sa Vašej konferencii v decembri a bola som veľmi spokojná a nadšena zo všetkých prednášok. Pracujem ako pôrodná asistentka na pôrodnej sále, ale u nás na Slovensku to nie je také jednoduché ako u Vás. Pracujem už 30 rokov a veľmi by som túžila pracovať s rodičkami aspoň tak ako pracujete u Vás v Prahe. Snažim sa aj ja niečo presadiť u nás, ale ide to veľmi pomaly. Samozrejme budem rada ak by som sa znovu mohla zúčastniť Vašej konferencie. Prajem veľa úspechov!

Jsme rádi, že konference byla úspěšná. I pro nás byla obohacením, získali jsme cenné zkušenosti, nové zákazníky i obchodní kontakty. Přejeme krásné svátky a úspěšný rok 2017!

Hodnocení v dotaznících dopadlo velmi kladně a celkově byla akce hodnocena velmi pozitivně! Velmi nás to těší a jsme rádi, že jsme mohly být u toho!

Konference byla výborně zorganizována, přínosná. Diky za možnost mít zde stánek a přeju hluboký, zasloužený odpočinek!

Chtěla bych poděkovat Zuzaně a Jitce za uspořádání této přínosné konference, což určitě bylo náročné.

Moc děkuji za uspořádání konference, bylo vidět, kolik práce jste do toho vložili!

Moc vám děkuju za organizaci konference a veletrhu! Program byl kvalitní a přínosný, řada skvělých přednášejících. Skvělé, že lidi přijeli... Díky ještě jednou, taky panu Štromerovi a všem ostatním, kdo se podíleli na organizaci a dobrém chodu.

Moc děkuji, že organizujete takové báječné akce!


B. Zahraniční účastnice (překlady)

Velké díky za konferenci. Byla úžasná a já vím, kolik práce jste vy a váš tým do těch dvou dnů vložili!

Chtěla bych vám všem poděkovat za vaši tvrdou práci a úžasné překladatelské schopnosti! Moc jsme si konferenci a práci s vámi užili. Těšíme se, že vývoj porodnické péče v České republice půjde správným směrem.

Ráda bych poděkovala vám i všem vašim pomocníkům za skvělou konferenci. Doufám, že přiměje lidi přemýšlet a podpoří v České republice změny ve prospěch žen.

Ráda bych vám poděkovala za tuto velice dobře zorganizovanou konferenci a přátelskou atmosféru! Jsem stále ráda, že jsem se jí zúčastnila!

Díky vám a vašim kolegům za krásný čas v Praze! Doufám, že něco spolu připravíme pro podzim 2017!