Logo Porodního domu U čápa
Porodní dům U čápa, o.p.s.
nestátní nezisková organizace založená ve formě obecně prospěšné společnosti, která
usiluje o návrat přirozených porodů do českého porodnictví
 

Ohlasy účastníků semináře
Využití vody pro podporu normálního porodu

V pátek 20. a v sobotu 21. října 2017 se v pražském hotelu GLOBUS konal dvoudenní odborný seminář Využití vody pro podporu normálního porodu. Byl určen pro porodní asistentky a lékaře. Seminář vedla Dianne Garland, britská porodní asistentka a lektorka se specializací na vedení porodů do vody.

Semináře se zúčastnilo 19 osob, z toho 15 porodních asistentek a 4 duly. O své dojmy ze semináře se podělili v anonymním hodnotícím dotazníku. Z něj jsme vybrali vyjádření, která se nám zdála nejzajímavější a nejdůležitější:

Dojem výborný: 1*, po odborné i organizační stránce. Všechny důležité informace jsem obdržela již před konáním semináře. Zuzana byla skvělá překladatelka!

Byla jsem velmi spokojená s organizací, občerstvením i celým programem.

Škoda, že nás na seminář nepřišlo víc, např. z porodnic.

Je třeba tohle dělat pro více zdravotníků!.

Děkuji za profesionální velmi příjemnou organizaci. Vždy jsem velmi vděčná, smísí-li se profesionalita s lidskostí a člověčenstvím. Toto se děje právě při vašich seminářích!

Dianna je zkušená odbornice, díky ní si odnáším vzácné informace.

Vysoká odborná úroveň, paní Dianna je porodní asistentkou tělem a duší. Je úžasné, s jakou radostí a nasazením nám poskytovala všechny informace a zkušenosti. Setkání s ní mi rozšířilo obzor a dalo víc, než vědomosti získané na Vysoké škole.

Všechno bylo pro mně velice přínosné, i když jsem byla vychovávaná úplně jiným směrem a přístupem k porodní asistenci. Velký dík za tuto možnost!

Dojem úžasný! Pro mě byl důležitý nejen obsah informací, ale i způsob přednášení a vysvětlování. V tomto směru je paní Dianna perfektní! Zaujala nás, nenudila, má výborné schopnosti vést seminář tak, aby ho lidé poslouchali. Děkujeme!

Dianna je skvělá lektorka se smyslem pro humor a skvělou teoretickou i praktickou základnou. Všechny její informace byly pro mne přínosné!

Dianne je skvělá! Jsem ráda, že jsem měla možnost s ní mluvit. Má tu správnou auru. Je to správná porodní baba!

Chci poděkovat za tuto možnost, byl to nepopsatelný zážitek poznat paní Diannu. Doufám, že nepřestanete ve vaší činnosti, a že se zase znovu setkáme při takovéto úžasné příležitosti!

Děkuji, seminář i atmosféra byly perfektní, určitě příště přijdu zas!