Logo Porodního domu U čápa
Porodní dům U čápa, o.p.s.
nestátní nezisková organizace založená ve formě obecně prospěšné společnosti, která
usiluje o návrat přirozených porodů do českého porodnictví
 

Ohlasy účastníků semináře
Vzhůru ke kořenům porodní asistence!

Ve čtvrtek 2, v pátek 3. a v sobotu 4. listopadu 2017 se v pražském hotelu GLOBUS konal třídenní odborný seminář Vzhůru ke kořenům porodní asistence!. Byl určen pro porodní asistentky a lékaře. Seminář vedla Barbara Kosfeld, německá porodní asistentka a lektorka.

Semináře se zúčastnilo 27 porodních asistentek. O své dojmy ze semináře se podělili v anonymním hodnotícím dotazníku. Z něj jsme vybrali vyjádření, která se nám zdála nejzajímavější a nejdůležitější:


Celkový dojem výborný! Odborná přednáška úžasná, organizace super. Všechny informace byly velmi přínosné. Mám zájem i o další semináře.

Seminář byl velmi přínosný, rozsáhlý, nabitý informacemi. Dověděla jsem se velmi mnoho nových a praktických věcí. Velmi bych přivítala další takové semináře!

Děkuji za organizování seminářů s Barbarou. Jsou vždycky skvělé a jedinečné! Jsou tolik přínosné!

S láskou děkuji za důležité informace a moudra od Barbary!

Nadšení! Výborná organizace! Děkuji!

Všechno bylo super, těším se na další setkání!

Výborný seminář, těším se na další!

Se vším jsem byla spokojená – organizace, jídlo i překlad byl super!

Organizační i odborná stránka výborná! Líbilo se mi podání organizačních info, především popis cesty spojený s obrázky.

Seminář byl na vysoké odborné úrovni. Paní Kosfeld je úžasná žena a má mou hlubokou úctu. Pro mě to byly tři smysluplně strávené dny. Děkuji. Jakékoli téma příštího semináře bude pro mne přínosem.

Všechny informace byly přínosné a cenné. Připomněly mi umění porodních asistentek, takové, jaké jsem se chtěla v mládí naučit a provozovat. Celkově jsem se utvrdila v tom, že ne vše módní a propagované je správné, že nejdůležitější je zdravý rozum, hluboké znalosti a láska k profesi.

Organizačně skvěle zvládnuté, časově i prostorově, dobře dostupné místo. Dobře podané praktické dovednosti, ověřené zkušenosti, skvělé obrázky, vše dané do souvislosti a spojení. Velmi přínosná byla pro také účast těhotných modelek. Uvítám další setkání s Barbarou!

Bylo to super, získala jsem mnoho nových informací, nový, jiný pohled na porodní proces. Děkuji. Moc si přeji, abych mohla přijet na další seminář!

Děkuji Zuzko tobě i tvému manželovi za organizaci odborného semináře. Vážím si vašeho času, který jste tomu všemu obětovali.

Děkuji, byla jsem velmi spokojená. Velmi přínosné bylo pro mě propojení souvislostí. Souvislosti pochopit a vědět, proč to a to ve své práci dělám.

Se seminářem jsem byla velmi spokojená, předčil moje očekávání. Všechny informace považuji za velmi cenné.

Velmi kvalitní seminář! Jako vždy!

Skvělý seminář, opět velké nakopnutí do práce...

Celkový dojem dobrý, skvěle popsaná cesta do hotelu. Těším se na příště!

Skvělá atmosféra, trpělivý přístup, mnoho nových a užitečných informací. Mě jako novou účastnici všechno nadchlo a pomohlo ve vědomí, kde hledat odpovědi a jakým směrem se orientovat. Těším se na další setkání, jakékoli téma bude pro mne přínosem.

Děkuji za úžasný zážitek a milou společnost, rovněžtak za obrovské množství informací, o kterých mohu přemýšlet a přemítat, jak je implementovat do našeho nezdravého zdravotnictví.

Skvělé, moc děkuji!